İşitme Cihazı

HERKESE UYGUN İŞİTME ÇÖZÜMLERİ

Siemens tüm işitme kaybı seviyeleri ve ihtiyaçlarına yönelik geniş bir işitme cihazı portföyüne sahiptir. Bu sayede, müşterilerimize, güçlü BTE cihazlarından, görünmeyenITE cihazlara ve çok yönlü RIC cihazlara kadar bir çok model ve performans seviyesi seçeneği sunabiliriz. Kişiye uygun işitme cihazı seçimini kolaylaştırmak için, cihazlar yapılarına göre üç kategoriye ayrılmıştır. Böylece müşterilerinizin kullanım tercihlerine en uygun cihazı kolaylıkla bulabiliriz.

RIC

Hoparlörün kulak kanalı içine yerleştiği RIC modeli, kulak arkasına oturan küçük bir kabine sahiptir. Aynı zamanda sesin doğrudan kulağa iletilmesini sağlar. Bu da onu, yüksek teknolojiye sahip, güçlü ve zarif bir cihaz tercih eden kullanıcılar için ideal bir işitme çözümü yapar.

BTE

BTE modeli, işitme cihazı kullanmayı sorun etmeyen, konforlu kullanım tercih eden müşteriler için en uygun çözümü sunar. Siemens, tüm işitme kayıplarına uygun, en son teknolojiye sahip BTE işitme cihazı seçeneklerine sahiptir.

ITE

Siemens, görünmeyen bir çözüm tercih edenler için, kulak kanalına mükemmel şekilde oturan küçük ebatlı bir çok ITE işitme cihazı seçeneğine sahiptir. Bu modeller, teknoloji, güç ve kullanım kolaylığının yanında, neredeyse görünmezdir ve müşterilerin işitme cihazı kullandığı belli olmaz.