Hakkımızda

Hakkımızda

  Kütahya da 2003 yılında Garanti İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi adı altında sağlık sektörüne girmiş  ve 2013 yılında  Afyon Duy-Mak İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi adı olarak 2. Şubesini açmıştır. 2014 yılında kurumsallaşma adına PROTİM İşitme Merkezleri olarak ünvan değişikliğine gitmiştir. 2014 yılında Aydın Efeler ve Aydın Nazilli Şubelerini faaliyete geçirmiştir. 2015 yılında Aydın Söke Şube, Aydın Garanti Şube, Aydın Kuşadası Şube; Mersin Erdemli Şube, Mersin Akdeniz Şube, Mersin Toros Şubelerini açarak bölgesel büyümeye devam etmiştir. 2016 yılında ise Hatay Antakya Şubesini bünyesine katarak 12.Şubesini açmıştır.

    PROTİM İşitme profesyonel ekip, uzman kadro, son teknoloji ile sektörde işitme cihazı satış ve uygulama merkezi olarak şuan için 5 il de  hizmet vermektedir.

      Akılcı, temkinli yaklaşımı ile hizmetini “Güven” temelleri üzerine oturtmuş, halkımıza en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Halkımızın sektörü tanıması için 2003 yılından itibaren ücretsiz işitme testi uygulaması ve işitme ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

        PROTİM İşitme Merkezleri dünya markası olmuş, en yüksek teknoloji, en iyi ürün, en iyi tasarım gibi pek çok ödülü almış markaları bünyesinde bulundurmaktadır.